1 OSNOVNA SKOLA VELIKA KLADUSA USK
<embed src="HTTP://URL OF YOUR LOGO.SWF" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="500" height="200"></embed>
1 OSNOVNA SKOLA VELIKA KLADUSA USK
<embed src="HTTP://URL OF YOUR LOGO.SWF" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="500" height="200"></embed>
1 OSNOVNA SKOLA VELIKA KLADUSA USK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1 OSNOVNA SKOLA VELIKA KLADUSA USK

Slusajte radio online i druzite se na chatu
 
HomeHome  VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty  GalleryGallery  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Posjetite svoj najbolji forum: druzite se,slusajte muziku,komentarisite,postavite svoje slike iz skolskih dana.JER MI SMO UVIJEK SA VAMA.------------------HVALA--------------- Na temi Download mozete naci pomoc iz Fizike/Biologije/Hemije
Top posters
ramook (50)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
administrator (16)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
barci (7)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
Tif@ (5)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
emaemica (2)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
ramicjasmin (2)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
ermina (1)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
meraklija (1)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
Lejla (1)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
samir (1)
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_lcapVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Voting_barVICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Vote_rcap 
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Oct 11, 2010 7:27 pm by ramook

» Sportske aktivnosti
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyThu Sep 23, 2010 8:44 am by ramook

» Arhiva slika generacije ucenika koji su zavrsili O.S.
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyThu Sep 23, 2010 8:32 am by ramook

» Statusi
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyTue Sep 21, 2010 1:58 pm by ramook

» Slike GIF
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Sep 13, 2010 5:05 pm by administrator

» Biologija
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Sep 13, 2010 4:39 pm by administrator

» Fizika Download
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Sep 13, 2010 4:37 pm by administrator

» Hemija/Kemija
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Sep 13, 2010 4:29 pm by administrator

» PERIODIČKI SUSTAV ELEMENATA
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Sep 13, 2010 4:18 pm by administrator

» HOCEMO SPORTSKU DVORANU
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySat Aug 28, 2010 1:37 pm by administrator

» O.S.Polje
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyTue Aug 10, 2010 4:28 pm by barci

» Zuckerberg nije vlasnik Facebooka?
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyWed Jul 14, 2010 6:45 pm by administrator

» Facebook smajlići
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySat Jun 19, 2010 11:48 am by administrator

» O.S.Polje
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyThu Jun 03, 2010 4:15 pm by administrator

» Priredba u sali SSC
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyThu Jun 03, 2010 4:12 pm by administrator

Prijateljski sajtovi
Lokacija
IP address

 

 VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
matyylove

matyylove


Broj postova : 1
Points : 5186
Reputation : 1
Join date : 2010-03-03
Age : 26

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySat Apr 10, 2010 8:39 pm

Zali se student cimeru: - poslao sam ocu telegram u kojem pise "hitno posalji novce ostao sam na cesti" I znas sto mije odgovorio? - sine, cuvaj se auta!

Pita sin oca: - sto radi nogometas kad vise dobro ne vidi? - postane nogometni sudac, sine.

Pita uciteljica Ivicu: -"Sta znas o starim rimljanima"? -"Znam da su svi pomrli"!

Pitali crnogorca koji je najteži posao koji je radio. A on kaže: - "Čuvar groblja, svi leže a ja moram stajati."

Trudna sestra se obraca svom mladem bratu: - raduj se braco, uskoro ces postati ujak! - ali ja sam htio postati pilot.

Moj Haso, znas li da su zenske nekad trcale za mnom? - A zasto sada ne trce? - Ne kradem vise torbice!

Ispituje nastavnica Pericu:• Zašto si tukao Marka?• Zato što mi je pre 3 godine rekao da sam nilski konj.• A zašto si ga juče tukao?• Tek juče sam video kako ta životinja izgleda

Idu dva digitrona ulicom naidju na kompjuter,prvi ce na to:- Vidi strebera.

Kako se hakeri krste? U ime Oca i Sina I Svetoga Duha ENTER

Zašto plavuša nezna da napiše broj 11?Nezna koja jedinica ide prva.

Pita jedna zmija drugu:- Sestro, jesmo li mi otrovne?- Zašto pitaš?- Ma, ujela sam se za jezik

Vratio se Perica iz skole, pa kaze mami: Mama, učiteljica me je pitala imam li brata ili sestru koji idu u moju skolu. Ti si, naravno, rekao da nemas. A sta je učiteljica rekla na to? - upita mama...Hvala Bogu!

Zasto plavusa nosi naocale na stomaku?- Cula je da ima slepo crevo

Odbrojava sudija bokseru koji je u nockdown-u, kad dovikuje baba iz publike: - Neće taj ustati, znam ga ja iz autobusa!
Na vrh Go down
Tif@

Tif@


Broj postova : 5
Points : 5155
Reputation : 4
Join date : 2010-04-09
Age : 56

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySun Apr 18, 2010 1:03 am

Plače mali Perica i prilazi mu Supermen:
- Ko te je dirao, da mu ja pokažem!
- Čak Noris - odgovara Perica.
- Jebiga, što si se s njim kačio.
Na vrh Go down
Tif@

Tif@


Broj postova : 5
Points : 5155
Reputation : 4
Join date : 2010-04-09
Age : 56

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySun Apr 18, 2010 1:03 am

Ulazi pandur u kafanu i onako mangupski:
- Kelner, daj mi jedno vopi!
- 'Oćes jedno dnohla?
- Ma jok, daj mi Heineken
Na vrh Go down
Tif@

Tif@


Broj postova : 5
Points : 5155
Reputation : 4
Join date : 2010-04-09
Age : 56

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySun Apr 18, 2010 1:04 am

Perica u zooloskom vrtu pita mamu:
- Ima li ovde roda?
- Ima, naravno. Zasto pitas?
- Pitam se hoće li me prepoznati…
Na vrh Go down
Tif@

Tif@


Broj postova : 5
Points : 5155
Reputation : 4
Join date : 2010-04-09
Age : 56

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptySun Apr 18, 2010 1:05 am

Zvoni Crnogorcu fiksni telefon i on se javlja:
Halo?
Prijatelj pita:
Je l` to stan Đetića?
Nije stan no kuća na tri sprata!
Dobro, je l` to kuća Đetića?
Ne, no si mi je ti kupio!
Na vrh Go down
ramook

ramook


Broj postova : 50
Points : 5511
Reputation : 0
Join date : 2010-03-03
Age : 49

VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Puz i lija   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA EmptyMon Oct 11, 2010 7:27 pm

Ide puz sumom i jako gladan.Pokuca on liji na vrata i upita je:Lijo da nemas sta za jesti jako sam gladan?Lija ce na to:ma sta ti je budalo kakva hrana udari ga nogom i baci ga nekih 2-3 metra.Proslo dvije godine dok je puz opet dosao do lijinih vrata pa pokuca.Izadje lije pa kad ga ugleda upia:sta opet sad hoces?Puz;Ma hajde lijo ti bi se odmah tukla.
Na vrh Go down
Sponsored content





VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA   VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA Empty

Na vrh Go down
 
VICEVII….DA PUKNES OD SMJEHA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
1 OSNOVNA SKOLA VELIKA KLADUSA USK :: Humor-
Idi na: